O firmie


Tak to się zaczęło…

Škoda Auto-Gazda pojawiła się na rybnickim rynku motoryzacyjnym w październiku 2013 roku. Jest częścią rodzinnej firmy AUTO-GAZDA i stanowi nierozerwalny element multi-salonowej układanki. Nasza oferta obejmuje sprzedaż samochodów nowych oraz używanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz ubezpieczeń. Krótko mówiąc: jeśli chcecie zawitać do wyjątkowego świata czeskich modeli, to czekamy na Was z niecierpliwością.

 

A tak mniej oficjalnie…

Na sukces firmy pracujemy całym zespołem. Jednak co jest jego miarą ? MAKSYMALNE ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW. Można by powiedzieć, że to wyświechtany frazes, jednak w nim kryje się sedno sukcesu. Tak jest drodzy Państwo, dokładamy wszelkich starań abyście na każdym etapie transakcji czuli nasze zaangażowanie i pomoc. By oferta była bogata, by rabaty były duże, by sprawnie i szybko rozwiązywać wszystkie wątpliwości i problemy (jeśli się pojawią). Jeśli Państwo są usatysfakcjonowani, my tym bardziej.

 

Niech MOC będzie z Wami !

Jesteśmy tu dla WAS. To jest nasze motto. To się nigdy nie zmieni. Mamy nadzieję (baaa, głęboko wierzymy), że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i zrobimy wszystko, by marka ŠKODA z salonu Auto-Gazda skutecznie wypełniała nasze ulice.

 

 Trochę historii...

Rodzinną firmę Auto Gazda założył w latach 60’ Kazimierz Gazda - reprezentant Polski w kolarstwie szosowym. Początkowo, działalność skupiała się na naprawach powypadkowych. Z biegiem czasu, warsztat był stopniowo rozwijany i rozbudowywany. W latach 90’, właścicielem firmy został Michał Gazda.

 

 

Sieć salonów i serwisów na Śląsku

Przedsiębiorstwa Auto Gazda funkcjonują w formie wielooddziałowej. Oddziały zarządzane są w sposób zintegrowany. Prowadzimy działalność w:

•Rybniku (autoryzowany salon i serwis marki Škoda)

•Bielsku-Białej (autoryzowany salon i serwis marek Citroën, DS, Mazda, SEAT, CUPRA oraz Volkswagen)

•Gliwicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën, DS)

•Katowicach (autoryzowany salon i serwis marek Citroën i DS)

•Pszczynie (autoryzowany salon i serwis marek Citroën i DS oraz Centrum Napraw Nadwoziowych)

 

 

Zapraszamy do salonów Auto Gazda!